O nas

Poznaj bliżej BBC INWEST

BBC INWEST

BBC Inwest Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które świadczy swoje usługi w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych, wykonawstwa poszczególnych etapów budowy, pomocy w zakresie nabycia nieruchomości, a także
przeprowadzenia inwestora przez proces inwestycyjny.

Nasze działania są kompleksowe i obejmują wszystkie etapy realizacji inwestycji począwszy od zbadania potencjału biznesowego obiektu, zweryfikowania jego stanu prawnego i technicznego, przygotowania projektu, wykonania robót budowlanych, zapewnienia stałego nadzoru aż do jego oddania do użytkowania.

BBC Inwest realizuję inwestycje o charakterze publicznym i prywatnym, nie tylko na obszarze Poznania, lecz całej Polski. W portfolio firmy znajdują się obiekty przemysłowe i hale, a także obiekty użyteczności publicznej takie jak szkoły, akademiki, szpitale czy aquaparki. Dodatkowo firma bazuje na doświadczeniu zdobytym w trakcie wymagających i złożonych inwestycji jakimi są rewitalizacje zabytków i kamienic. Nasz zespół w swych działaniach kieruje się rzetelnością, terminowością, komunikatywnością oraz elastycznością. Stawiamy na relacje z klientami, które oparte są na wzajemnej uczciwości i zaufaniu. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami oraz podwykonawcami firma zapewnia jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie.

Masz jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami.

Potrzebujesz porady lub dodatkowych informacji? Jesteśmy tu, aby Cię wysłuchać i udzielić niezbędnej pomocy.